Nr  1. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  6. Chłopców, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  10. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  13 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  13 lat i młodsi
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  13 lat i młodsi
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  13 lat i młodsi
Nr  17. Chłopców, 8 x 50m dowolny  13 lat i młodsi


Mistrzostwa Zielonej Góry Szkół Podstawowych
Zielona Góra, 20-3-2017


Konkurencja 1
2017-03-20 - 12:30
Dziewcząt, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Patrycja MICKIEWICZ04SP 11:23.6722539.3844.29
2.Nikola PASIUK04SP 181:27.30198
3.Karolina KRUSZELNICKA04SP 181:27.3819740.7846.60
4.Julia GRZYWACZ04SP 111:30.3017942.3647.94
5.Julia TRZECIAK05SP 181:33.1716343.1650.01
6.Justyna BOGDANOWICZ06SP 111:34.5315644.3650.17
7.Julia GWARA04SP 181:36.4714643.6452.83
8.Jagoda JANKOWSKA04SP 111:37.4514244.0353.42
9.Martyna STACHOWSKA05SP 181:37.5914144.6952.90
10.Liwia TESAROWICZ04SP 141:38.3213843.3654.96
11.Oliwia RATAJCZAK06SP 181:39.1613546.8652.30
12.Weronika STRUJ04SP 211:40.3913046.2554.14
13.Martyna BŁAŻEJCZAK06SP 181:40.78128
14.Paulina SITKO05SP 181:41.5812546.7854.80
15.Natalia PRZYBYŁEK06PSPD1:43.7211849.2654.46
16.Magda MARKOWSKA06PSPD1:43.8811748.3755.51
17.Kaja STECIĄG06SP 11:48.3910348.301:00.09
18.Oliwia STRUGAŁA06SP 221:49.0510146.791:02.26
19.Julia BEDNAREK04SP 221:52.289350.021:02.26
20.Justyna MALIK04SP 221:59.187753.951:05.23
21.Jagoda ROMEJKO06SP 222:06.33651:01.981:04.35
22.Marianna GRABSKA05SP 222:07.026450.831:16.19
23.Martyna WOJCIECHOWSKA05SP 222:07.39631:00.141:07.25
24.Marta GAJEWSKA05SP 102:10.055958.401:11.65
25.Alicja OPULSKA06SP 222:15.645250.681:24.96
26.Klaudia FIJAŁKOWSKA05SP 222:27.30411:00.911:26.39
27.Oliwia BRZYCHCY05SP 222:29.93391:09.951:19.98
28.Zuzanna RYDZANICZ04SP 222:33.3136
29.Weronika MOLL04SP 102:33.69361:01.881:31.81
30.Agata FERSZT05SP 103:05.0520
31.Maja TRUBIŁOWICZ04SP 183:08.3819


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-03-20 - 12:48
Chłopców, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Hubert HAJEWSKI04SPW1:18.0819036.7441.34
2.Nikodem KOWALCZUK04SP 181:20.0017736.8543.15
3.Bartosz SNOPEK04SP 111:20.6217337.8542.77
4.Patryk MIKUŁA06SP 111:24.3315139.5644.77
5.Antoni HOŁUBICKI06PSPD1:25.7014441.7543.95
6.Piotr SOBIAK04SP 271:27.6813440.1747.51
7.Radosław CHRUŚCIŃSKI04SP 81:27.9213339.8548.07
8.Hubert MIKUŁA06SP 111:31.3911841.4149.98
9.Anton TSWIGUN06SP 101:34.6710643.3251.35
10.Wiktor ŁAWNICZAK06PSPD1:35.7010343.4252.28
11.Michał PILARCZYK06SP 181:36.889943.8153.07
12.Filip SUCHOLAS05SP 101:37.329842.5554.77
13.Bruno STURMER04SP 181:37.349845.5251.82
14.Miłosz MACIEJEWSKI06PSPD1:40.099046.1253.97
15.Igor GRZELAK06SP 181:40.229045.1755.05
16.Maciej PILARCZYK06SP 181:40.318946.7453.57
17.Łukasz NOWICKI06SP 181:40.368944.3356.03
18.Krzysztof GOŁĘBIOWSKI05SP 101:40.798844.2856.51
19.Hubert NOWAK06SP 221:40.978845.3155.66
20.Aleksander KWIETNIOWSKI06SP 181:41.298745.7755.52
21.Tymon SIBIŃSKI05SP 111:41.7086
22.Ernest BŁOCKI04SP 151:42.1685
23.Mateusz BLUSZCZ05SP 221:44.557945.5059.05
24.Maciej KARCZEWSKI06ESP1:46.567550.2756.29
25.Hubert LIGUCKI06SP 101:51.556549.051:02.50
26.Aleksander GĄSIOROWSKI06SP 181:54.875952.831:02.04
27.Miłosz OSTROWSKI06SP 51:55.1359
28.Szymon NIEDZIELA05SP 271:55.8758
29.Borys NIECIEJOWSKI06SP 221:57.325649.981:07.34
30.Bartosz KLIMENTOWICZ04SP 182:02.844851.541:11.30
31.Gabriel ROGACZEWSKI06SP 182:07.194456.171:11.02
32.Tomasz OGÓREK06SP 182:10.204157.661:12.54
33.Filip PRZYŚLAK06PSP 72:12.893858.251:14.64
34.Sebastian TUREMKA05SP 102:16.983553.591:23.39
35.Szymon ADAMOWICZ04SP 222:17.0135
36.Dawid LATKOWSKI06SP 222:21.9131
NIE UK.Nikodem WERTZ06SP 101:02.68

PKJakub KUCHARCZYK07SP 181:53.726149.771:03.95
PKMarcin OCHOCKI07SP 182:08.464258.391:10.07


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-03-20 - 13:15
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hanna KOWALICZEK07SP 2238.54219
2.Dominika RUTKOWSKA07SP 1041.19179
3.Patrycja OWSIŃSKA07PSPD43.09156
4.Zuzanna KITA07PSPD43.73150
5.Lena OSTAPCZUK07SP 1845.76130
6.Blanka PTASZYŃSKA07SP 1846.89121
7.Amelia BUBLIS07PSP 748.30111
8.Katarzyna DOPADŁO07SPC48.55109
9.Hanna CISZAK07PSP 749.10106
10.Barbara ŁYŁYK08PSP 749.50103
11.Laura STRUJ08SP 2149.51103
12.Julia MIŁOSZEWSKA08SP 1750.8695
13.Hanna KRZYWOSZAŃSKA07PSPD50.8895
14.Aleksandra OKLEJEWICZ07PSP 751.0794
15.Joanna SPYCHAŁA07PSP 752.1288
16.Zuzanna ŁUKA07SP 1852.1988
17.Zuzanna SUŁKOWSKA07SP 1452.9184
18.Zuzanna MARKULAK07SP 1153.4382
19.Wiktoria CIEŚLAK07SP 2253.9979
20.Wiktoria ŚWIĄTCZAK07PSP 754.4277
21.Julita BUCHERT08SP 1154.5377
22.Justyna PERSKA07SP 1155.4273
23.Maja ŁAPKA07SP 2256.9268
24.Iga ŚMIGIELSKA07SP 1757.4166
25.Maria SZCZĘSNA07SP 557.9164
26.Kalina NOWACZYŃSKA08SP 158.3463
27.Karolina KREMER07SP 1158.6162
28.Zuzanna WOŹNIEWICZ07SP 1859.2260
29.Emilia PITURA07SP 2259.3660
30.Nadia KAMROWSKA07SP 101:01.2254
31.Maja MICHNIEWSKA08SP 81:01.4254
32.Zofia LOCH08SP 271:04.3147
33.Hanna GAJEWSKA08SP 111:05.3644
34.Blanka ZIELIŃSKA08SP 181:06.1043
35.Oliwia SKALECKA07SP 181:06.3742
36.Marta ADAMCZEWSKA08SP 11:07.6740
37.Julia MŁYNKOWIAK08SP 171:09.7536
38.Marta BRYŚ09PSPD1:10.1636
39.Karolina WILCZAK07SP 181:10.9935
40.Magda NADIA08SPC1:16.3128
41.Milena BĄK08SP 181:22.3622
42.Julia SMERECZYŃSKA08SP 11:27.8418


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-03-20 - 13:33
Chłopców, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mateusz NAWROCKI07SP 2240.44125
2.Nikodem STACHOWSKI07PSPD42.14111
3.Paweł KOWALSKI07SP 1043.9298
4.Paweł SEREDNICKI07SP 1144.6593
5.Marcin SOBIAK08SP 2745.5288
6.Maciej PAWELEC07SP 1845.6487
7.Jędrzej KRAMER08SP 1446.7381
8.Marceli KUCZYŃSKI07OSM47.3978
9.Konrad CHORĄŻYCZEWSKI07PSP 747.8775
10.Nikolaii ZHADAN08SP 1547.9975
11.Oskar ROGALA08SP 1148.1974
12.Marcin SZEWCZUK09SP 648.3973
13.Oliwier GÓRSKI07SP 1448.7971
14.Ronnie ŻMUDA07PSP 750.3565
15.Mateusz CZĘSTOCHOWSKI08SP 850.5164
16.Michał KONECKI07SP 1851.3661
17.Patryk NOWAKOWSKI07PSP 751.4661
18.Iwo NOWAK07SP 151.7360
19.Bartosz KASPRZAK09SP 1053.4954
20.Michał NOWACKI08SP 1553.5054
21.Paweł KULCZYCKI07SP 1153.5954
22.Jeremi JELEŃKOWSKI07PSPD54.3551
23.Maciej SĄSIADEK07SP 1855.5548
24.Mikołaj KIERACH08SP 1156.4646
25.Szymon OSETEK07PSP 757.6343
26.Szymon KSEPKO07SP 2257.6843
27.Mikołaj TRZCIŃSKI09SP 2258.1042
28.Michał SZYMAŃSKI07SP 1458.4241
29.Bartosz NIEDZIELA08SP 2758.7740
30.Marcel SADOWSKI08PSPD59.0540
31.Bartosz BLUSZCZ07SP 221:00.5637
32.Borys PILACZYŃSKI07SP 181:01.0836
33.Jakub GIERCZAK07SP 181:03.1633
34.Aleksander KWIATKOWSKI07SP 221:05.8329
35.Szymon PABINIAK07SP 181:07.4727
36.Karol GAJEWSKI07SP 101:08.8925
37.Grzegorz WIŚNIEWSKI08SP 111:10.9323
38.Wiktor LEMKE07SP 101:10.9623
39.Roch KIEJDA07SP 221:12.4421
40.Hubert KASZYŃSKI08SP 181:22.1614


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-03-20 - 13:55
Dziewcząt, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wiktoria WARZECHA06SP 181:48.7418850.9557.79
2.Karolina STANKIEWICZ05SP 111:50.6517950.9159.74
3.Julia TRZECIAK05SP 181:54.3616251.721:02.64
4.Oliwia STRUGAŁA06SP 221:57.3315053.841:03.49
5.Julia MIŚTA04SP 81:57.6314856.241:01.39
6.Olga ZABIEGA04SP 221:58.7014458.8559.85
7.Iga FALKIEWICZ04SP 52:01.0713654.641:06.43
8.Hanna KLUCZYCKA06SP 182:01.2813555.431:05.85
9.Kaja STECIĄG06SP 12:01.7913458.181:03.61
10.Nadia MISZTAK04SP 12:02.4213254.811:07.61
11.Maria DEC06PSP 72:08.2711455.661:12.61
12.Oliwia RATAJCZAK06SP 182:08.321141:03.571:04.75
13.Justyna MALIK04SP 222:11.061071:07.691:03.37
14.Julita GULBA06SP 112:13.2910259.191:14.10
15.Martyna BŁAŻEJCZAK06SP 182:16.19961:05.491:10.70
16.Zuzanna RYDZANICZ04SP 222:21.16861:05.751:15.41
17.Natalia RYGAŁA06SP 182:33.86661:12.571:21.29
18.Julia STEPNOWSKA04SP 222:53.23461:13.291:39.94
19.Alicja OPULSKA06SP 223:13.27331:29.581:43.69


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-03-20 - 14:12
Chłopców, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Jacek STAROŚCIC04PSP 71:47.1113949.4357.68
2.Szymon KAŁASZNIKOW05SP 181:50.1312850.7759.36
3.Radosław CHRUŚCIŃSKI04SP 81:50.9012650.541:00.36
4.Mikołaj RAUNKE06SP 111:55.5611152.471:03.09
5.Mikołaj RAWSKI06SP 181:55.6511156.3859.27
6.Filip SUCHOLAS05SP 101:55.8811054.791:01.09
7.Alan NOWICKI05SP 182:11.41751:01.731:09.68
8.Cyprian BARYLSKI06SP 182:17.55661:06.871:10.68
9.Filip PŁÓCIENNICZAK06PSP 72:18.34641:02.871:15.47
10.Michał GAS05SP 182:18.72641:03.641:15.08


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-03-20 - 14:21
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hanna KORDEK07SP 852.45165
2.Matylda ŁAWSKA08SP 1154.04151
3.Aleksandra BOROWIEC07SP 171:00.67106
4.Hanna CISZAK07PSP 71:02.5497
5.Katarzyna DOPADŁO07SPC1:02.9395
6.Julia MIŁOSZEWSKA08SP 171:04.3589
7.Amelia BUBLIS07PSP 71:06.6180
8.Wiktoria CIEŚLAK07SP 221:14.9956
9.Jaryna MIRONOWA08OSM1:16.9852
10.Zuzanna SZOPA07ESP1:21.1444


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-03-20 - 14:29
Chłopców, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jędrzej KRAMER08SP 1454.8997
2.Mateusz ZIELIŃSKI07SP 221:01.8767
3.Nikolaii ZHADAN08SP 151:03.7162
4.Bartosz HYŻA07SP 141:03.7662
5.Marcin SOBIAK08SP 271:06.7554
6.Oleg PIWOŃSKI07SPN1:06.9053
7.Dawid ZASADA08SP 111:07.1253
8.Filip RALCEWICZ08SP 111:07.6951
9.Mateusz CZĘSTOCHOWSKI08SP 81:11.2444
10.Dawid HAREMZA07SP 181:11.9343


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-03-20 - 14:36
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Patrycja MICKIEWICZ04SP 11:32.8420845.4147.43
2.Julia GWARA04SP 181:35.7718943.8751.90
3.Jagoda JANKOWSKA04SP 111:38.9117247.1551.76
4.Karolina BOGDANOWICZ06SP 111:39.0917148.4650.63
5.Julia GRZYWACZ04SP 111:40.59163
6.Nikola PASIUK04SP 181:42.9815249.5053.48
7.Natalia PRZYBYŁEK06PSPD1:44.5114550.2154.30
8.Weronika STRUJ04SP 211:52.84115
9.Liwia TESAROWICZ04SP 141:54.7411052.761:01.98
10.Zuzanna BUŁDYK06SP 111:59.379754.441:04.93
11.Jagoda ROMEJKO06SP 222:02.10911:00.821:01.28
12.Magda MARKOWSKA06PSPD2:03.408856.431:06.97
13.Julia BEDNAREK04SP 222:07.62801:02.031:05.59
14.Marta GAJEWSKA05SP 102:13.027056.781:16.24
15.Klaudia FIJAŁKOWSKA05SP 222:18.58621:01.971:16.61
16.Martyna WOJCIECHOWSKA05SP 222:28.70501:11.941:16.76
17.Marianna GRABSKA05SP 222:28.98501:03.381:25.60
18.Oliwia BRZYCHCY05SP 222:29.80491:16.081:13.72
19.Weronika MOLL04SP 102:43.37381:14.601:28.77
20.Julia STEPNOWSKA04SP 223:15.05221:31.791:43.26


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-03-20 - 14:52
Chłopców, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Paweł SNOPEK04SP 111:36.3013146.2850.02
2.Piotr STACHURSKI06SP 111:38.7912147.8250.97
3.Wiktor ŁAWNICZAK06PSPD1:39.0712047.8851.19
4.Piotr SOBIAK04SP 271:39.6411843.0156.63
5.Mateusz POŻEŻYŃSKI06SP 181:43.8710448.3455.53
6.Anton TSWIGUN06SP 101:48.7790
7.Aleksander KWIETNIOWSKI06SP 181:52.968153.6059.36
8.Hubert NOWAK06SP 221:55.327655.4459.88
9.Szymon ADAMOWICZ04SP 222:02.756356.471:06.28
10.Szymon NIEDZIELA05SP 272:02.936358.041:04.89
11.Cyprian BARYLSKI06SP 182:04.74601:02.041:02.70
12.Filip PŁÓCIENNICZAK06PSP 72:05.125958.521:06.60
13.Borys NIECIEJOWSKI06SP 222:06.53571:01.231:05.30
14.Miłosz OSTROWSKI06SP 52:08.26551:01.241:07.02
15.Aleksander GĄSIOROWSKI06SP 182:09.61531:02.641:06.97
16.Szymon ŚLUSARCZYK06SP 142:15.53471:09.611:05.92
17.Filip PRZYŚLAK06PSP 72:28.82351:10.301:18.52
18.Dawid LATKOWSKI06SP 222:29.1435
19.Ksawery NALEZIŃSKI05SP 182:30.16341:04.141:26.02
20.Mateusz BLUSZCZ05SP 222:38.09291:15.901:22.19
21.Franciszek ROŻEK06SP 142:44.96261:15.881:29.08
22.Kacper CHMIELOWSKI04SP 142:48.08241:11.521:36.56


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-03-20 - 15:11
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Aleksandra UTNIK07SP 1144.55191
2.Dominika RUTKOWSKA07SP 1047.23160
3.Lena OSTAPCZUK07SP 1850.54131
4.Julia SOŁTYSIAK07SP 851.63122
5.Laura STRUJ08SP 2153.83108
6.Zuzanna SUŁKOWSKA07SP 1454.86102
7.Justyna PERSKA07SP 1155.6698
8.Barbara ŁYŁYK08PSP 755.7897
9.Marta BRYŚ09PSPD56.1495
10.Hanna KRZYWOSZAŃSKA07PSPD56.2894
11.Iga ŚMIGIELSKA07SP 1756.8991
12.Julita BUCHERT08SP 1157.0691
13.Zuzanna MARKULAK07SP 1157.3989
14.Wiktoria RYBCZYŃSKA08SP 1158.1685
15.Nadia KAMROWSKA07SP 1058.5584
16.Hanna GAJEWSKA08SP 1159.5080
17.Kalina NOWACZYŃSKA08SP 159.7379
18.Maja ŁAPKA07SP 2259.8179
19.Joanna SPYCHAŁA07PSP 71:00.2977
Marta ADAMCZEWSKA08SP 11:00.2977
21.Emilia PITURA07SP 221:00.4076
22.Maja MICHNIEWSKA08SP 81:01.0074
23.Karolina KREMER07SP 111:01.4972
24.Aleksandra OKLEJEWICZ07PSP 71:02.3869
25.Aleksandra BOROWIEC07SP 171:02.3969
26.Wiktoria ŚWIĄTCZAK07PSP 71:02.4069
27.Julia MŁYNKOWIAK08SP 171:02.4969
28.Zofia LOCH08SP 271:03.1367
29.Wiktoria OLESZEK08SP 181:03.2266
30.Antonina STÜRMER08SP 181:03.7265
31.Jaryna MIRONOWA08OSM1:06.6757
32.Maria SZCZĘSNA07SP 51:06.7256
33.Daria WALUSIAK07SP 181:14.8740
34.Zuzanna SZOPA07ESP1:15.3039
35.Julia SMERECZYŃSKA08SP 11:15.5239
36.Lena GRZYBOWSKA09SP 101:16.1638
37.Magda NADIA08SPC1:21.5531


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-03-20 - 15:28
Chłopców, 50m grzbietowy10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tomasz RUDKIEWICZ07PSP 744.18127
2.Mateusz NAWROCKI07SP 2248.5595
3.Iwo NOWAK07SP 152.0078
4.Jeremi JELEŃKOWSKI07PSPD52.5875
5.Mikołaj KIERACH08SP 1153.8570
6.Michał SZYMAŃSKI07SP 1455.0565
7.Bartosz GAJEWSKI07SP 1055.1465
8.Paweł KOWALSKI07SP 1055.2265
9.Bartosz NIEDZIELA08SP 2756.6060
10.Bartosz KASPRZAK09SP 1056.8259
11.Marcin SZEWCZUK09SP 657.5157
12.Konrad CHORĄŻYCZEWSKI07PSP 757.8556
13.Marcel SADOWSKI08PSPD57.9956
14.Mateusz ZIELIŃSKI07SP 2258.0056
15.Patryk NOWAKOWSKI07PSP 758.0756
16.Ronnie ŻMUDA07PSP 758.4055
17.Paweł KULCZYCKI07SP 1158.8453
18.Szymon OSETEK07PSP 759.7151
19.Bartosz HYŻA07SP 141:00.5349
20.Dawid ZASADA08SP 111:01.4647
21.Oliwier GÓRSKI07SP 141:01.7446
22.Filip RALCEWICZ08SP 111:03.9441
23.Szymon KSEPKO07SP 221:04.2341
24.Bartosz BLUSZCZ07SP 221:05.7038
25.Wiktor LEMKE07SP 101:05.9838
26.Karol GAJEWSKI07SP 101:07.2536
27.Grzegorz WIŚNIEWSKI08SP 111:07.3635
28.Mikołaj TRZCIŃSKI09SP 221:09.7532
29.Roch KIEJDA07SP 221:14.8426
30.Mateusz WALUSIAK07SP 181:16.3924
31.Aleksander KWIATKOWSKI07SP 221:25.6717


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-03-20 - 15:44
Dziewcząt, 50m motylkowy13 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 - 13 lat

1.Nadia MISZTAK04SP 150.46112
2.Julia MIŚTA04SP 853.2196
3.Natalia RYGAŁA06SP 181:31.4318

10 lat i młodsi

1.Oliwia GLIŃSKA07SP 544.57163
2.Hanna MIŚTA07SP 857.7875
3.Wiktoria RYBCZYŃSKA08SP 111:10.5741


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-03-20 - 15:50
Chłopców, 50m motylkowy13 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 - 13 lat

1.Bartosz SNOPEK04SP 1142.14138
2.Patryk MIKUŁA06SP 1147.3897
3.Ernest BŁOCKI04SP 1551.8274
4.Mateusz POŻEŻYŃSKI06SP 1855.6860
5.Tymon SIBIŃSKI05SP 1159.9048
6.Maciej KARCZEWSKI06ESP1:06.8634

10 lat i młodsi

1.Julian DROBEK07SP 2246.18105


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-03-20 - 15:57
Dziewcząt, 100m zmienny13 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 - 13 lat

1.Oliwia MĄKOWSKA06SP 181:44.8915752.1552.74
2.Justyna BOGDANOWICZ06SP 111:46.0415250.2455.80
3.Karolina BOGDANOWICZ06SP 111:46.9714851.5455.43
4.Karolina STANKIEWICZ05SP 111:47.4914650.2857.21
5.Iga FALKIEWICZ04SP 51:49.5913852.5057.09
6.Wiktoria WARZECHA06SP 181:51.4613152.9658.50
7.Hanna KLUCZYCKA06SP 181:55.3911854.201:01.19

10 lat i młodsi

1.Oliwia GLIŃSKA07SP 51:34.6221443.9150.71
2.Hanna KORDEK07SP 81:36.6820142.6354.05
3.Hanna KOWALICZEK07SP 221:43.7216346.9956.73
4.Aleksandra UTNIK07SP 111:46.9614847.6859.28
5.Patrycja OWSIŃSKA07PSPD1:49.7313748.131:01.60
6.Zuzanna KITA07PSPD1:57.4611253.071:04.39
7.Hanna MIŚTA07SP 82:00.2510450.911:09.34
8.Matylda ŁAWSKA08SP 112:05.319259.421:05.89


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-03-20 - 16:07
Chłopców, 100m zmienny13 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 - 13 lat

1.Hubert HAJEWSKI04SPW1:32.0716642.4949.58
2.Paweł SNOPEK04SP 111:37.6113944.5553.06
3.Szymon KAŁASZNIKOW05SP 181:38.5013644.9553.55
4.Antoni HOŁUBICKI06PSPD1:43.7911647.3956.40
5.Jacek STAROŚCIC04PSP 71:45.0011250.5454.46
6.Piotr STACHURSKI06SP 111:45.1911149.0656.13
7.Hubert MIKUŁA06SP 111:48.7110150.7957.92
8.Mikołaj RAUNKE06SP 111:53.728856.5257.20
9.Michał GAS05SP 182:05.15661:01.421:03.73
10.Miłosz MACIEJEWSKI06PSPD2:06.3164
11.Filip BAREN05SP 182:10.425857.391:13.03

10 lat i młodsi

1.Julian DROBEK07SP 221:41.9412249.1652.78
2.Paweł SEREDNICKI07SP 111:47.6210449.0458.58
3.Nikodem STACHOWSKI07PSPD1:48.9310051.1857.75
4.Tomasz RUDKIEWICZ07PSP 71:54.308752.181:02.12
5.Marceli KUCZYŃSKI07OSM1:55.488456.1159.37
6.Bartosz GAJEWSKI07SP 102:04.55671:00.461:04.09
7.Oskar ROGALA08SP 112:10.80581:01.591:09.21
8.Oleg PIWOŃSKI07SPN2:10.98571:03.981:07.00


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-03-20 - 16:19
Chłopców, 8 x 50m dowolny13 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.SP 11SP 115:12.28148
47.03
38.20
39.52
38.79
39.39
35.87
37.87
35.61
2.SP 18SP 185:22.15134
38.11
49.03
36.66
39.69
1:26.65
36.76
35.41
3.PSPDPSPD5:50.31104
42.11
44.59
45.51
43.42
52.20
39.69
43.66
39.13
4.SP 22SP 226:12.0887
44.14
1:35.44


33.07
46.06
5.SP 10SP 106:51.3564
1:13.20
56.57
28.08


33.87
46.09
2:10.27
6.PSP 7PSP 76:54.2463
50.23
55.61
27.63
27.23
52.26
57.21
50.02
1:34.05