Nr  1. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  6. Chłopców, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  10. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  13 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  13 lat i młodsi
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  13 lat i młodsi
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  13 lat i młodsi
Nr  17. Wszystkie, 8 x 50m dowolny  13 lat i młodsi, Chłopców


Mistrzostwa Zielonej Góry Szkół Podstawowych
Zielona Góra, 20-3-2017


Konkurencja 1
2017-03-20 - 12:30
Dziewcząt, 100m dowolny11 - 13 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
1
2
3
4
5
GRABSKA Marianna
PASIUK Nikola
BŁAŻEJCZAK Martyna
RADZIEMSKA Wiktoria
OPULSKA Alicja

05
04
06
04
06
SP 22
SP 18
SP 18
SP 18
SP 22
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
6
KRASZEWSKA Karolina
PRZYBYŁEK Natalia
FIJAŁKOWSKA Klaudia
RYDZANICZ Zuzanna
MOLL Weronika
BEDNAREK Julia

05
06
05
04
04
04
SP 18
PSPD
SP 22
SP 22
SP 10
SP 22
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
MARKOWSKA Magda
STEPNOWSKA Julia
SITKO Paulina
BRZYCHCY Oliwia
KUBOŃ Klaudia
RATAJCZAK Oliwia

06
04
05
05
04
06
PSPD
SP 22
SP 18
SP 22
SP 22
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
CZECHOWSKA Kalina
GWARA Julia
STRUGAŁA Oliwia
MALIK Justyna
FERSZT Agata
GAJEWSKA Marta

06
04
06
04
05
05
SP 18
SP 18
SP 22
SP 22
SP 10
SP 10
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
WOJCIECHOWSKA Martyna
KOWALCZYK Julia
KOWALSKA Zuzanna
STECIĄG Kaja
ZABIEGA Olga
STACHOWSKA Martyna

05
04
04
06
04
05
SP 22
PSP 7
SP 8
SP 1
SP 22
SP 18
NT
1:53.00
1:47.00
1:50.00
NT
NT
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
TESAROWICZ Liwia
BOGDANOWICZ Justyna
MICKIEWICZ Patrycja
GRZYWACZ Julia
JANKOWSKA Jagoda
STRUJ Weronika



04
06
04
04
04
04
SP 14
SP 11
SP 1
SP 11
SP 11
SP 21
1:45.00
1:38.00
1:26.00
1:30.00
1:40.00
1:47.00
<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-03-20 - 12:48
Chłopców, 100m dowolny11 - 13 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
5
ŁAWNICZAK Wiktor
BLUSZCZ Mateusz
MACIEJEWSKI Miłosz
HOŁUBICKI Antoni

06
05
06
06
PSPD
SP 22
PSPD
PSPD
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
LATKOWSKI Dawid
LIGUCKI Hubert
OGÓREK Tomasz
WITKOWSKI Szymon
WERTZ Nikodem
PILARCZYK Michał

06
06
06
04
06
06
SP 22
SP 10
SP 18
SP 8
SP 10
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
SOBIAK Piotr
GRZELAK Bartłomiej
JAKUĆ Oliwier
NOWAK Hubert
NIEDZIELA Szymon
ROGACZEWSKI Gabriel

04
04
05
06
05
06
SP 27
SP 18
SP 10
SP 22
SP 27
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
TUREMKA Sebastian
KOLANKOWSKI Szymon
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof
STURMER Bruno
ADAMOWICZ Szymon
SUCHOLAS Filip

05
05
05
04
04
05
SP 10
SP 22
SP 10
SP 18
SP 22
SP 10
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
PILARCZYK Maciej
ŚLUSARCZYK Szymon
NIECIEJOWSKI Borys
HUBER Jakub
KLIMENTOWICZ Bartosz
KOWALCZUK Nikodem

06
06
06
04
04
04
SP 18
SP 14
SP 22
SP 10
SP 18
SP 18
NT
2:35.00
1:59.00
2:30.00
NT
NT
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
GĄSIOROWSKI Aleksander
GRZYBEK Dawid
SZYMAŃSKI Jan
JABŁOŃSKI Jan
PRZYŚLAK Filip
KARCZEWSKI Maciej

06
05
04
06
06
06
SP 18
SP 14
SP 14
SP 10
PSP 7
ESP
1:48.00
1:45.00
1:40.00
1:42.00
1:46.00
1:55.00
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
OSTROWSKI Miłosz
BŁOCKI Ernest
TSWIGUN Anton
SIBIŃSKI Tymon
KWIETNIOWSKI Aleksander
TROĆ Michał

06
04
06
05
06
06
SP 5
SP 15
SP 10
SP 11
SP 18
SP 10
1:40.00
1:37.00
1:35.00
1:36.00
1:40.00
1:40.00
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
NOWICKI Łukasz
MIKUŁA Hubert
MIKUŁA Patryk
HAJEWSKI Hubert
CHRUŚCIŃSKI Radosław
SNOPEK Bartosz



06
06
06
04
04
04
SP 18
SP 11
SP 11
SPW
SP 8
SP 11
1:33.00
1:26.00
1:20.00
1:23.00
1:29.00
1:35.00
<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-03-20 - 13:15
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8
2
3
4
5
KRZYWOSZAŃSKA Hanna
OSTAPCZUK Lena
PTASZYŃSKA Blanka
ŁAPKA Maja

07
07
07
07
PSPD
SP 18
SP 18
SP 22
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 8
1
2
3
4
5
6
WOŹNIEWICZ Zuzanna
NADIA Magda
BRYŚ Marta
SKALECKA Oliwia
ZIELIŃSKA Blanka
ŁUKA Zuzanna

07
08
09
07
08
07
SP 18
SPC
PSPD
SP 18
SP 18
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8
1
2
3
4
5
6
WILCZAK Karolina
OKLEJEWICZ Aleksandra
ŚWIĄTCZAK Wiktoria
BĄK Milena
OLESZEK Wiktoria
PITURA Emilia

07
07
07
08
08
07
SP 18
PSP 7
PSP 7
SP 18
SP 18
SP 22
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 8
1
2
3
4
5
6
OWSIŃSKA Patrycja
LOCH Zofia
CIEŚLAK Wiktoria
STOJANOWSKA Paulina
KAMROWSKA Nadia
STACHOWSKA Klara

07
08
07
07
07
09
PSPD
SP 27
SP 22
SP 22
SP 10
PSPD
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 5 z 8
1
2
3
4
5
6
KITA Zuzanna
SZCZĘSNA Maria
SPYCHAŁA Joanna
TASAREK Weronika
GRZYBOWSKA Lena
CISZAK Hanna

07
07
07
07
08
07
PSPD
SP 5
PSP 7
SP 11
SP 10
PSP 7
NT
1:10.15
1:10.11
1:10.12
NT
NT
Seria 6 z 8
1
2
3
4
5
6
SMERECZYŃSKA Julia
MŁYNKOWIAK Julia
ADAMCZEWSKA Marta
GAJEWSKA Hanna
NOWACZYŃSKA Kalina
ŁYŁYK Barbara

08
08
08
08
08
08
SP 1
SP 17
SP 1
SP 11
SP 1
PSP 7
1:10.09
1:10.04
1:10.00
1:10.01
1:10.06
1:10.10
Seria 7 z 8
1
2
3
4
5
6
KREMER Karolina
SUŁKOWSKA Zuzanna
GRZEGORCZYK Klaudia
ŚMIGIELSKA Iga
MIŁOSZEWSKA Julia
PERSKA Justyna

07
07
07
07
08
07
SP 11
SP 14
SP 11
SP 17
SP 17
SP 11
1:02.00
1:00.00
59.13
59.16
1:00.03
1:03.00
Seria 8 z 8
1
2
3
4
5
6
STRUJ Laura
BUBLIS Amelia
KOWALICZEK Hanna
RUTKOWSKA Dominika
BUCHERT Julita
MARKULAK Zuzanna



08
07
07
07
08
07
SP 21
PSP 7
SP 22
SP 10
SP 11
SP 11
55.95
54.00
39.00
50.00
54.01
56.75
<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-03-20 - 13:33
Chłopców, 50m dowolny10 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 10
2
3
4
5
JANKOWSKI Andrzej
GIERCZAK Jakub
STACHOWSKI Nikodem
JELEŃKOWSKI Jeremi

07
07
07
07
SP 11
SP 18
PSPD
PSPD
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 10
1
2
3
4
5
6
SOBIAK Marcin
CHORĄŻYCZEWSKI Konrad
PIEŃKOSZ Marcel
OSETEK Szymon
KUCHARCZYK Jakub
NIEDZIELA Bartosz

08
07
07
07
07
08
SP 27
PSP 7
SPP
PSP 7
SP 18
SP 27
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 10
1
2
3
4
5
6
KONECKI Michał
TYLISZCZAK Franciszek
SŁAWIŃSKI Maciej
KRZYŚKÓW Antoni
KASZYŃSKI Hubert
PAWELEC Maciej

07
07
07
07
08
07
SP 18
SPP
PSPD
SP 18
SP 18
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 10
1
2
3
4
5
6
BLUSZCZ Bartosz
MICHALAK Karol
ŻMUDA Ronnie
SIENIAWSKI Antoni
PABINIAK Szymon
KREMER Oliwer

07
08
07
07
07
07
SP 22
SP 10
PSP 7
SP 10
SP 18
SP 10
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 5 z 10
1
2
3
4
5
6
CZĘSTOCHOWSKI Mateusz
NOWAKOWSKI Patryk
STACHOWIAK Adrian
BORKOWSKI Iwo
NAWROCKI Mateusz
SADOWSKI Marcel

08
07
07
07
07
08
SP 8
PSP 7
SP 22
SP 11
SP 22
PSPD
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 6 z 10
1
2
3
4
5
6
PILACZYŃSKI Borys
SĄSIADEK Maciej
KSEPKO Szymon
KUCZYŃSKI Marceli
TRZCIŃSKI Mikołaj
KWIATKOWSKI Aleksander

07
07
07
07
09
07
SP 18
SP 18
SP 22
OSM
SP 22
SP 22
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 7 z 10
1
2
3
4
5
6
WIŚNIEWSKI Grzegorz
BIAŁEK Jakub
LEMKE Wiktor
GAJEWSKI Karol
SMYKAŁ Filip
OCHOCKI Marcin

08
08
07
07
08
07
SP 11
SP 1
SP 10
SP 10
SP 14
SP 18
1:10.16
1:10.05
1:10.02
1:10.03
1:10.10
NT
Seria 8 z 10
1
2
3
4
5
6
NOWACKI Michał
KRAMER Jędrzej
NOWAK Iwo
KIEJDA Roch
ZHADAN Nikolaii
KASPRZAK Bartosz

08
08
07
07
08
09
SP 15
SP 14
SP 1
SP 22
SP 15
SP 10
1:09.10
1:09.10
59.01
1:05.00
1:09.10
1:10.00
Seria 9 z 10
1
2
3
4
5
6
SZYMAŃSKI Michał
SAPIGÓRSKI Szymon
GÓRSKI Oliwier
CHORĄŻYCZEWSKI Mateusz
ROGALA Oskar
KULCZYCKI Paweł

07
07
07
07
08
07
SP 14
SP 21
SP 14
SP 21
SP 11
SP 11
58.00
57.68
56.00
57.12
57.95
58.00
Seria 10 z 10
1
2
3
4
5
6
KIERACH Mikołaj
KOWALSKI Paweł
SEREDNICKI Paweł
RUDKIEWICZ Tomasz
KRAWCZONEK Norbert
SZEWCZUK Marcin



08
07
07
07
07
09
SP 11
SP 10
SP 11
PSP 7
SP 11
SP 6
50.00
48.44
40.00
48.00
50.00
56.00
<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-03-20 - 13:55
Dziewcząt, 100m klasyczny11 - 13 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
STEPNOWSKA Julia
BŁAŻEJCZAK Martyna
RYGAŁA Natalia

04
06
06
SP 22
SP 18
SP 18
NT
NT
NT
Seria 2 z 5
2
3
4
5
ZABIEGA Olga
MALIK Justyna
BEDNAREK Julia
HYBNER Zuzanna

04
04
04
06
SP 22
SP 22
SP 22
SP 22
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
OPULSKA Alicja
RATAJCZAK Oliwia
CZECHOWSKA Kalina
DUTCZAK Rozalia
KLUCZYCKA Hanna
TRZECIAK Julia

06
06
06
06
06
04
SP 22
SP 18
SP 18
PSPD
SP 18
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
STRUGAŁA Oliwia
STECIĄG Kaja
MIŚTA Julia
SASSEK Natalia
HASEK Milena
RYDZANICZ Zuzanna

06
06
04
04
04
04
SP 22
SP 1
SP 8
SP 14
SP 11
SP 22
2:20.00
2:17.00
1:59.00
2:10.00
2:18.00
NT
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
STANKIEWICZ Karolina
DEC Maria
WARZECHA Wiktoria
MISZTAK Nadia
FALKIEWICZ Iga
GULBA Julita



05
06
06
04
04
06
SP 11
PSP 7
SP 18
SP 1
SP 5
SP 11
1:55.00
1:52.00
1:49.00
1:50.00
1:53.00
1:59.00
<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-03-20 - 14:12
Chłopców, 100m klasyczny11 - 13 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
TUREMKA Sebastian
RAWSKI Mikołaj
SUCHOLAS Filip

05
06
05
SP 10
SP 18
SP 10
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
PŁÓCIENNICZAK Filip
RAUNKE Mikołaj
TROĆ Michał
CHRUŚCIŃSKI Radosław
STAROŚCIC Jacek
BARYLSKI Cyprian



06
06
06
04
04
06
PSP 7
SP 11
SP 10
SP 8
PSP 7
SP 18
1:55.00
1:48.00
1:45.00
1:47.00
1:50.00
2:10.00
<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-03-20 - 14:21
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
CISZAK Hanna
SZOPA Zuzanna
CIEŚLAK Wiktoria

07
07
07
PSP 7
ESP
SP 22
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
BOROWIEC Aleksandra
KORDEK Hanna
ŁAWSKA Matylda
MIRONOWA Jaryna



07
07
07
08
SP 17
SP 8
SP 11
OSM
1:00.00
55.00
55.04
1:54.00
<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-03-20 - 14:29
Chłopców, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
CZĘSTOCHOWSKI Mateusz
JANKOWSKI Andrzej
HAREMZA Dawid
RALCEWICZ Filip
TYLISZCZAK Franciszek

08
07
07
08
07
SP 8
SP 11
SP 18
SP 11
SPP
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
ZIELIŃSKI Mateusz
ZHADAN Nikolaii
ZASADA Dawid
HYŻA Bartosz
KRAMER Jędrzej
SOBIAK Marcin



07
08
08
07
08
08
SP 22
SP 15
SP 11
SP 14
SP 14
SP 27
NT
1:15.00
1:05.00
1:10.00
1:20.10
NT
<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-03-20 - 14:36
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
2
3
4
5
MOLL Weronika
PASIUK Nikola
DUTCZAK Rozalia
PRZYBYŁEK Natalia

04
04
06
06
SP 10
SP 18
PSPD
PSPD
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
KUBOŃ Klaudia
WOJCIECHOWSKA Martyna
GRABSKA Marianna
MARKOWSKA Magda
BRZYCHCY Oliwia
GWARA Julia

04
05
05
06
05
04
SP 22
SP 22
SP 22
PSPD
SP 22
SP 18
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
HYBNER Zuzanna
BUŁDYK Zuzanna
TESAROWICZ Liwia
SASSEK Natalia
GAJEWSKA Marta
FIJAŁKOWSKA Klaudia

06
06
04
04
05
05
SP 22
SP 11
SP 14
SP 14
SP 10
SP 22
NT
2:45.00
1:58.00
2:00.00
NT
NT
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
KOWALSKA Zuzanna
BOGDANOWICZ Karolina
MICKIEWICZ Patrycja
GRZYWACZ Julia
JANKOWSKA Jagoda
STRUJ Weronika



04
06
04
04
04
04
SP 8
SP 11
SP 1
SP 11
SP 11
SP 21
1:52.00
1:42.00
1:36.00
1:39.00
1:50.00
1:54.00
<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-03-20 - 14:52
Chłopców, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5
2
3
4
NIEDZIELA Szymon
POŻEŻYŃSKI Mateusz
NALEZIŃSKI Ksawery

05
06
05
SP 27
SP 18
SP 18
NT
NT
NT
Seria 2 z 5
1
2
3
4
5
6
NOWAK Hubert
GAS Michał
BLUSZCZ Mateusz
ADAMOWICZ Szymon
KOLANKOWSKI Szymon
SOBIAK Piotr

06
05
05
04
05
04
SP 22
SP 18
SP 22
SP 22
SP 22
SP 27
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 5
1
2
3
4
5
6
ŁAWNICZAK Wiktor
WITKOWSKI Szymon
ROŻEK Franciszek
CHMIELOWSKI Kacper
LATKOWSKI Dawid
GUDER Jakub

06
04
06
04
06
05
PSPD
SP 8
SP 14
SP 14
SP 22
SP 10
NT
NT
2:40.00
2:51.00
NT
NT
Seria 4 z 5
1
2
3
4
5
6
NIECIEJOWSKI Borys
GĄSIOROWSKI Aleksander
PRZYŚLAK Filip
BARYLSKI Cyprian
JABŁOŃSKI Jan
ŚLUSARCZYK Szymon

06
06
06
06
06
06
SP 22
SP 18
PSP 7
SP 18
SP 10
SP 14
2:18.00
1:55.00
1:52.00
1:53.00
1:58.00
2:35.00
Seria 5 z 5
1
2
3
4
5
6
KWIETNIOWSKI Aleksander
TSWIGUN Anton
SNOPEK Paweł
STACHURSKI Piotr
PŁÓCIENNICZAK Filip
OSTROWSKI Miłosz



06
06
04
06
06
06
SP 18
SP 10
SP 11
SP 11
PSP 7
SP 5
1:50.00
1:45.00
1:35.00
1:38.00
1:50.00
1:50.00
<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-03-20 - 15:11
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
1
2
3
4
5
6
STOJANOWSKA Paulina
OKLEJEWICZ Aleksandra
RUTKOWSKA Dominika
LOCH Zofia
ŚWIĄTCZAK Wiktoria
KRZYWOSZAŃSKA Hanna

07
07
07
08
07
07
SP 22
PSP 7
SP 10
SP 27
PSP 7
PSPD
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
STACHOWSKA Klara
SZOPA Zuzanna
OSTAPCZUK Lena
PITURA Emilia
STÜRMER Antonina
BRYŚ Marta

09
07
07
07
08
09
PSPD
ESP
SP 18
SP 22
SP 18
PSPD
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
GRZYBOWSKA Lena
WALUSIAK Daria
MIRONOWA Jaryna
ŁAPKA Maja
KAMROWSKA Nadia
NADIA Magda

08
07
08
07
07
08
SP 10
SP 18
OSM
SP 22
SP 10
SPC
NT
NT
1:24.00
NT
NT
NT
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
TASAREK Weronika
SMERECZYŃSKA Julia
GAJEWSKA Hanna
MŁYNKOWIAK Julia
SPYCHAŁA Joanna
SZCZĘSNA Maria

07
08
08
08
07
07
SP 11
SP 1
SP 11
SP 17
PSP 7
SP 5
1:15.12
1:15.09
1:15.01
1:15.04
1:15.11
1:15.15
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
ADAMCZEWSKA Marta
PERSKA Justyna
SUŁKOWSKA Zuzanna
KREMER Karolina
ŁYŁYK Barbara
NOWACZYŃSKA Kalina

08
07
07
07
08
08
SP 1
SP 11
SP 14
SP 11
PSP 7
SP 1
1:15.00
1:08.00
1:02.00
1:05.03
1:11.11
1:15.00
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
ŚMIGIELSKA Iga
MIŁOSZEWSKA Julia
RYBCZYŃSKA Wiktoria
STRUJ Laura
MARKULAK Zuzanna
GRZEGORCZYK Klaudia

07
08
08
08
07
07
SP 17
SP 17
SP 11
SP 21
SP 11
SP 11
1:01.00
1:00.02
57.61
57.95
1:00.35
1:01.10
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
BUCHERT Julita
SOŁTYSIAK Julia
UTNIK Aleksandra
LEŚNIAK Liwia
BUBLIS Amelia
BOROWIEC Aleksandra



08
07
07
08
07
07
SP 11
SP 8
SP 11
SP 22
PSP 7
SP 17
56.01
55.85
47.00
54.28
56.00
57.00
<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-03-20 - 15:28
Chłopców, 50m grzbietowy10 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7
2
3
4
5
NOWAKOWSKI Patryk
SADOWSKI Marcel
OSETEK Szymon
RALCEWICZ Filip

07
08
07
08
PSP 7
PSPD
PSP 7
SP 11
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 7
1
2
3
4
5
6
TRZCIŃSKI Mikołaj
KWIATKOWSKI Aleksander
PIEŃKOSZ Marcel
KSEPKO Szymon
ZIELIŃSKI Mateusz
NAWROCKI Mateusz

09
07
07
07
07
07
SP 22
SP 22
SPP
SP 22
SP 22
SP 22
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 7
1
2
3
4
5
6
WALUSIAK Mateusz
ŻMUDA Ronnie
STACHOWIAK Adrian
BORKOWSKI Iwo
SŁAWIŃSKI Maciej
NIEDZIELA Bartosz

07
07
07
07
07
08
SP 18
PSP 7
SP 22
SP 11
PSPD
SP 27
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 7
1
2
3
4
5
6
SIENIAWSKI Antoni
KREMER Oliwer
WIŚNIEWSKI Grzegorz
JELEŃKOWSKI Jeremi
BLUSZCZ Bartosz
CHORĄŻYCZEWSKI Konrad

07
07
08
07
07
07
SP 10
SP 10
SP 11
PSPD
SP 22
PSP 7
NT
NT
1:15.16
NT
NT
NT
Seria 5 z 7
1
2
3
4
5
6
BIAŁEK Jakub
GAJEWSKI Karol
GÓRSKI Oliwier
LEMKE Wiktor
KASPRZAK Bartosz
SMYKAŁ Filip

08
07
07
07
09
08
SP 1
SP 10
SP 14
SP 10
SP 10
SP 14
1:15.05
1:15.03
1:10.00
1:15.02
1:15.04
1:15.10
Seria 6 z 7
1
2
3
4
5
6
KIEJDA Roch
ZASADA Dawid
SZYMAŃSKI Michał
NOWAK Iwo
SZEWCZUK Marcin
HYŻA Bartosz

07
08
07
07
09
07
SP 22
SP 11
SP 14
SP 1
SP 6
SP 14
1:05.00
1:01.33
59.90
1:01.01
1:04.00
1:05.00
Seria 7 z 7
1
2
3
4
5
6
KULCZYCKI Paweł
SAPIGÓRSKI Szymon
KRAWCZONEK Norbert
KOWALSKI Paweł
KIERACH Mikołaj
CHORĄŻYCZEWSKI Mateusz



07
07
07
07
08
07
SP 11
SP 21
SP 11
SP 10
SP 11
SP 21
59.00
58.68
52.25
53.33
59.00
59.12
<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-03-20 - 15:44
Dziewcząt, 50m motylkowy13 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
RYGAŁA Natalia
HASEK Milena
KRASZEWSKA Karolina

06
04
05
SP 18
SP 11
SP 18
NT
59.00
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
RYBCZYŃSKA Wiktoria
MIŚTA Julia
GLIŃSKA Oliwia
MISZTAK Nadia
MIŚTA Hanna



08
04
07
04
07
SP 11
SP 8
SP 5
SP 1
SP 8
55.00
48.00
42.50
47.00
50.00
<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-03-20 - 15:50
Chłopców, 50m motylkowy13 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
KARCZEWSKI Maciej
SIBIŃSKI Tymon
POŻEŻYŃSKI Mateusz

06
05
06
ESP
SP 11
SP 18
NT
1:06.00
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
MIKUŁA Patryk
DROBEK Julian
SNOPEK Bartosz
BŁOCKI Ernest



06
07
04
04
SP 11
SP 22
SP 11
SP 15
50.00
45.00
45.00
58.00
<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-03-20 - 15:57
Dziewcząt, 100m zmienny13 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
OWSIŃSKA Patrycja
MĄKOWSKA Oliwia
SOŁTYSIAK Julia
KLUCZYCKA Hanna
KITA Zuzanna

07
06
07
06
07
PSPD
SP 18
SP 8
SP 18
PSPD
NT
NT
1:52.00
1:55.00
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
MIŚTA Hanna
LEŚNIAK Liwia
STANKIEWICZ Karolina
KOWALICZEK Hanna
ŁAWSKA Matylda
UTNIK Aleksandra

07
08
05
07
07
07
SP 8
SP 22
SP 11
SP 22
SP 11
SP 11
1:50.07
1:50.05
1:50.00
1:50.03
1:50.06
1:50.09
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
KORDEK Hanna
BOGDANOWICZ Justyna
BOGDANOWICZ Karolina
WARZECHA Wiktoria
GLIŃSKA Oliwia
FALKIEWICZ Iga



07
06
06
06
07
04
SP 8
SP 11
SP 11
SP 18
SP 5
SP 5
1:49.83
1:45.00
1:44.00
1:45.00
1:46.41
1:50.00
<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-03-20 - 16:07
Chłopców, 100m zmienny13 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
KUCZYŃSKI Marceli
MACIEJEWSKI Miłosz
KRĘŻEL Mikołaj
STAROŚCIC Jacek
GAS Michał
HOŁUBICKI Antoni

07
06
05
04
05
06
OSM
PSPD
SP 18
PSP 7
SP 18
PSPD
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
SZYMAŃSKI Jan
ROGALA Oskar
SEREDNICKI Paweł
RAUNKE Mikołaj
GAJEWSKI Bartosz
STACHOWSKI Nikodem

04
08
07
06
07
07
SP 14
SP 11
SP 11
SP 11
SP 10
PSPD
2:30.00
2:10.00
1:51.00
1:53.00
2:10.00
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
SNOPEK Paweł
MIKUŁA Hubert
HAJEWSKI Hubert
STACHURSKI Piotr
RUDKIEWICZ Tomasz
DROBEK Julian



04
06
04
06
07
07
SP 11
SP 11
SPW
SP 11
PSP 7
SP 22
1:50.00
1:45.00
1:35.00
1:44.00
1:50.00
1:50.00
<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-03-20 - 16:19
8 x 50m dowolny13 lat i młodsi, Chłopców
Lista startowa


Seria 1 z 2
2
3
4
5
PSP 7
SP 14
SP 10
SP 1

PSP 7
SP 14
SP 10
SP 1
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
PSPD
SP 11
SP 22
SP 18



PSPD
SP 11
SP 22
SP 18
NT
NT
NT
NT