Najbliższe zawody

Wyniki zawodów

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

23 czerwca 2019 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

Wojewódzka Liga Dzieci 2019 - Finał

18 czerwca 2019 r. (wtorek). Basen ARENA, ul. Kochanowskiego 6 68-100 Żagań

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda

8-9 czerwca 2019 r. (sobota, niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

2 czarwca 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' III rzut

12 maja 2019 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Pliki niedostępne
Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2019 III rzut'' w Zielonej Górze

28 kwietnia 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Pliki niedostępne
Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu - Świebodzin 2019''

7 kwietnia 2019 r. (niedziela). Basen Miejski ''Świewoda'', ul. Sulechowska 6, Świebodzin

Pliki niedostępne
Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu - Żagań 2019''

17 marca 2019 r. (niedziela). Basen ARENA, ul. Kochanowskiego 6 68-100 Żagań

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

24 lutego 2019 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2019 I rzut''

17 lutego 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Pliki niedostępne
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

22 grudnia 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Pliki niedostępne
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

Pliki niedostępne
Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Panel Zawodów

Nowa strona WWW

TP Zielona Góra

Witamy serdecznie!

Powrót

Rekordy Klubu

Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
Styl dowolny
50m

Kajetan Załuski

0:22,29

Sebastian Szczepański

0:22,93

Sebastian Szczepański

0:23,40

Sebastian Szczepański

0:23,90

Radosław Bor

0:25,06

Kai Rudkowski

0:26,15

Krzysztof Gawłowicz

0:27,68

Damian Krawiec

0:29,00

Wojciech Dunajewski

0:30,49

100m

Sebastian Szczepański

0:49,90

Sebastian Szczepański

0:49,90

Sebastian Szczepański

0:50,39

Sebastian Szczepański

0:51,94

Krzysztof Gawłowicz

0:53,88

Krzysztof Gawłowicz

0:56,66

Krzysztof Gawłowicz

0:59,64

Wojciech Dunajewski

1:02,74

Wojciech Dunajewski

1:08,26

200m

Sebastian Szczepański

1:50,43

Sebastian Szczepański

1:50,43

Sebastian Szczepański

1:51,35

Radosław Bor

1:53,95

Radosław Bor

1:57,22

Krzysztof Gawłowicz

2:04,34

Krzysztof Gawłowicz

2:08,83

Wojciech Dunajewski

2:13,48

Wojciech Dunajewski

2:28,61

400m

Filip Kołodziejski

4:01,00

Filip Kołodziejski

4:01,00

Radosław Bor

4:01,22

Radosław Bor

4:03,79

Radosław Bor

4:10,82

Sebastian Szczepański

4:23,50

Krzysztof Gawłowicz

4:31,95

Wojciech Dunajewski

4:40,81

Wojciech Dunajewski

5:11,03

800m

Mateusz Kierzkowski

8:20,78

Filip Kołodziejski

8:29,46

Radosław Bor

8:39,22

Radosław Bor

8:39,22

Paweł Najborowski

8:58,76

Paweł Najborowski

8:58,76

Krzysztof Gawłowicz

9:25,50

Krzysztof Gawłowicz

10:08,44

-

1500m

Mateusz Kierzkowski

16:04,05

Mikołaj Ptaszyński

16:22,82

Jakub Taradyś

16:38,15

Przemysław Jadaś

17:00,65

Przemysław Jadaś

17:02,32

Paweł Najborowski

17:24,79

Przemysław Jadaś

18:16,18

Tomasz Domagała

19:27,70

-

Styl grzbietowy
50m

Radosław Kawęcki

0:25,52

Radosław Kawęcki

0:25,52

Radosław Kawęcki

0:26,92

Radosław Kawęcki

0:26,92

Radosław Kawęcki

0:28,46

Tomasz Rumianowski

0:29,22

Radomir Kifert

0:29,93

Tomasz Rumianowski

0:32,82

Bartosz Wieraszka

0:36,59

100m

Radosław Kawęcki

0:53,82

Radosław Kawęcki

0:54,66

Radosław Kawęcki

0:56,59

Radosław Kawęcki

0:57,37

Radosław Kawęcki

1:00,49

Michał Miciul

1:02,95

Radomir Kifert

1:05,59

Tomasz Rumianowski

1:11,37

Wojciech Dunajewski

1:19,13

200m

Radosław Kawęcki

1:54,24

Radosław Kawęcki

1:55,60

Radosław Kawęcki

2:00,72

Radosław Kawęcki

2:02,81

Radosław Kawęcki

2:09,30

Tomasz Rumianowski

2:17,37

Tomasz Rumianowski

2:22,62

Marek Madoń

2:34,27

Jakub Czajka

2:59,79

Styl klasyczny
50m

Adam Plutecki

0:27,97

Filip Beberok

0:28,71

Filip Beberok

0:29,31

Filip Beberok

0:29,78

Damian Krawiec

0:31,63

Damian Krawiec

0:31,71

Damian Krawiec

0:34,36

Damian Krawiec

0:35,58

Robert Psiuk

0:42,22

100m

Filip Beberok

1:02,76

Filip Beberok

1:02,76

Filip Beberok

1:04,80

Filip Beberok

1:06,92

Adam Plutecki

1:09,18

Krzysztof Herkt

1:10,62

Damian Krawiec

1:14,61

Damian Krawiec

1:20,33

Lucjan Raczyński

1:31,80

200m

Adam Plutecki

2:16,59

Adam Plutecki

2:19,28

Adam Plutecki

2:19,28

Adam Plutecki

2:26,72

Adam Plutecki

2:28,16

Krzysztof Herkt

2:34,92

Damian Krawiec

2:45,76

Damian Krawiec

2:52,08

Grzegorz Kobyłecki

3:16,70

Styl motylkowy
50m

Adam Plutecki

0:24,72

Krzysztof Gawłowicz

0:24,96

Krzysztof Gawłowicz

0:24,96

Szymon Golczyk

0:25,15

Michał Miciul

0:26,26

Michał Miciul

0:27,04

Szymon Golczyk

0:28,01

Bartosz Wieraszka

0:31,61

Bartosz Wieraszka

0:34,12

100m

Sebastian Szczepański

0:53,92

Szymon Golczyk

0:55,02

Szymon Golczyk

0:55,38

Szymon Golczyk

0:55,47

Michał Miciul

0:57,36

Michał Miciul

0:59,51

Szymon Golczyk

1:04,96

Bartosz Wieraszka

1:10,73

Tomasz Malski

1:18,30

200m

Mateusz Kierzkowski

2:00,68

Szymon Golczyk

2:03,92

Szymon Golczyk

2:03,92

Szymon Golczyk

2:04,41

Michał Miciul

2:11,15

Marcin Pławiński

2:18,97

Norbert Krömer

2:29,49

Norbert Krömer

2:36,89

Tomasz Malski

2:53,50

Styl zmienny
200m

Jakub Jasiński

2:02,18

Adrian Styrzyński

2:08,46

Szymon Golczyk

2:10,84

Szymon Golczyk

2:10,84

Szymon Golczyk

2:15,29

Tomasz Buczkowski

2:16,26

Krzysztof Gawłowicz

2:22,54

Krzysztof Gawłowicz

2:37,55

Bartosz Wieraszka

2:51,39

400m

Jakub Jasiński

4:27,22

Adrian Styrzyński

4:27,63

Wojciech Dunajewski

4:37,77

Wojciech Dunajewski

4:39,85

Adam Plutecki

4:42,58

Tomasz Buczkowski

4:49,94

Krzysztof Gawłowicz

5:04,25

Norbert Krömer

5:37,85

Lucjan Raczyński

6:19,30

Kolejność, w stylu zmiennym:

  • styl motylkowy,
  • styl grzbietowy,
  • styl klasyczny,
  • styl dowolny.
Zawodników:
112 licencjonowanych
Istnieje:
od 1970 roku
Medali MP:
ponad 2000
Olimpijczyków:
2-ch
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.