4 grudnia 2022 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17
27 listopada 2022 r. (niedziela). Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wolsztynie, ul. Komorowska 2.
Dystans | Seniorzy | 18 lat | 17 lat | 16 lat | 15 lat | 14 lat | 13 lat | 12 lat | 11 lat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Styl dowolny | |||||||||
50m |
Kajetan Załuski 0:22,29 |
Sebastian Szczepański 0:22,93 |
Sebastian Szczepański 0:23,40 |
Sebastian Szczepański 0:23,90 |
Radosław Bor 0:25,06 |
Julian Drobek 0:25,32 |
Krzysztof Gawłowicz 0:27,68 |
Julian Drobek 0:28,20 |
Wojciech Dunajewski 0:30,49 |
100m |
Sebastian Szczepański 0:49,90 |
Sebastian Szczepański 0:49,90 |
Sebastian Szczepański 0:50,39 |
Sebastian Szczepański 0:51,94 |
Krzysztof Gawłowicz 0:53,88 |
Krzysztof Gawłowicz 0:56,66 |
Krzysztof Gawłowicz 0:59,64 |
Wojciech Dunajewski 1:02,74 |
Wojciech Dunajewski 1:08,26 |
200m |
Sebastian Szczepański 1:50,43 |
Sebastian Szczepański 1:50,43 |
Sebastian Szczepański 1:51,35 |
Radosław Bor 1:53,95 |
Radosław Bor 1:57,22 |
Krzysztof Gawłowicz 2:04,34 |
Krzysztof Gawłowicz 2:08,83 |
Wojciech Dunajewski 2:13,48 |
Wojciech Dunajewski 2:28,61 |
400m |
Filip Kołodziejski 4:01,00 |
Filip Kołodziejski 4:01,00 |
Radosław Bor 4:01,22 |
Radosław Bor 4:03,79 |
Radosław Bor 4:10,82 |
Sebastian Szczepański 4:23,50 |
Krzysztof Gawłowicz 4:31,95 |
Wojciech Dunajewski 4:40,81 |
Wojciech Dunajewski 5:11,03 |
800m |
Mateusz Kierzkowski 8:20,78 |
Filip Kołodziejski 8:29,46 |
Radosław Bor 8:39,22 |
Radosław Bor 8:39,22 |
Paweł Najborowski 8:58,76 |
Paweł Najborowski 8:58,76 |
Krzysztof Gawłowicz 9:25,50 |
Krzysztof Gawłowicz 10:08,44 |
- |
1500m |
Mateusz Kierzkowski 16:04,05 |
Mikołaj Ptaszyński 16:22,82 |
Jakub Taradyś 16:38,15 |
Przemysław Jadaś 17:00,65 |
Przemysław Jadaś 17:02,32 |
Paweł Najborowski 17:24,79 |
Przemysław Jadaś 18:16,18 |
Tomasz Domagała 19:27,70 |
- |
Styl grzbietowy | |||||||||
50m |
Radosław Kawęcki 0:25,52 |
Radosław Kawęcki 0:25,52 |
Mateusz Falarz 0:26,50 |
Mateusz Falarz 0:26,50 |
Radosław Kawęcki 0:28,46 |
Tomasz Rumianowski 0:29,22 |
Radomir Kifert 0:29,93 |
Tomasz Rumianowski 0:32,82 |
Bartosz Wieraszka 0:36,59 |
100m |
Radosław Kawęcki 0:53,82 |
Radosław Kawęcki 0:54,66 |
Radosław Kawęcki 0:56,59 |
Radosław Kawęcki 0:57,37 |
Radosław Kawęcki 1:00,49 |
Michał Miciul 1:02,95 |
Radomir Kifert 1:05,59 |
Tomasz Rumianowski 1:11,37 |
Wojciech Dunajewski 1:19,13 |
200m |
Radosław Kawęcki 1:54,24 |
Radosław Kawęcki 1:55,60 |
Radosław Kawęcki 2:00,72 |
Radosław Kawęcki 2:02,81 |
Radosław Kawęcki 2:09,30 |
Tomasz Rumianowski 2:17,37 |
Tomasz Rumianowski 2:22,62 |
Marek Madoń 2:34,27 |
Jakub Czajka 2:59,79 |
Styl klasyczny | |||||||||
50m |
Adam Plutecki 0:27,97 |
Filip Beberok 0:28,71 |
Filip Beberok 0:29,31 |
Filip Beberok 0:29,78 |
Damian Krawiec 0:31,63 |
Damian Krawiec 0:31,71 |
Damian Krawiec 0:34,36 |
Damian Krawiec 0:35,58 |
Robert Psiuk 0:42,22 |
100m |
Filip Beberok 1:02,76 |
Filip Beberok 1:02,76 |
Filip Beberok 1:04,80 |
Filip Beberok 1:06,92 |
Adam Plutecki 1:09,18 |
Krzysztof Herkt 1:10,62 |
Damian Krawiec 1:14,61 |
Damian Krawiec 1:20,33 |
Lucjan Raczyński 1:31,80 |
200m |
Adam Plutecki 2:16,59 |
Adam Plutecki 2:19,28 |
Adam Plutecki 2:19,28 |
Adam Plutecki 2:26,72 |
Adam Plutecki 2:28,16 |
Krzysztof Herkt 2:34,92 |
Damian Krawiec 2:45,76 |
Damian Krawiec 2:52,08 |
Grzegorz Kobyłecki 3:16,70 |
Styl motylkowy | |||||||||
50m |
Adam Plutecki 0:24,72 |
Krzysztof Gawłowicz 0:24,96 |
Krzysztof Gawłowicz 0:24,96 |
Szymon Golczyk 0:25,15 |
Michał Miciul 0:26,26 |
Bartosz Wieraszkal 0:26,42 |
Szymon Golczyk 0:28,01 |
Bartosz Wieraszka 0:29,64 |
Bartosz Wieraszka 0:34,12 |
100m |
Sebastian Szczepański 0:53,92 |
Szymon Golczyk 0:55,02 |
Szymon Golczyk 0:55,38 |
Szymon Golczyk 0:55,47 |
Michał Miciul 0:57,36 |
Bartosz Wieraszka 0:57,95 |
Bartosz Wieraszka 1:03,71 |
Bartosz Wieraszka 1:07,44 |
Tomasz Malski 1:18,30 |
200m |
Mateusz Kierzkowski 2:00,68 |
Szymon Golczyk 2:03,92 |
Szymon Golczyk 2:03,92 |
Szymon Golczyk 2:04,41 |
Michał Miciul 2:11,15 |
Bartosz Wieraszka 2:16,53 |
Norbert Krömer 2:29,49 |
Bartosz Wieraszka 2:34,29 |
Tomasz Malski 2:53,50 |
Styl zmienny | |||||||||
200m |
Jakub Jasiński 2:02,18 |
Kacper Bidowaniec 2:03,30 |
Szymon Golczyk 2:10,84 |
Szymon Golczyk 2:10,84 |
Szymon Golczyk 2:15,29 |
Tomasz Buczkowski 2:16,26 |
Krzysztof Gawłowicz 2:22,54 |
Krzysztof Gawłowicz 2:37,55 |
Bartosz Wieraszka 2:51,39 |
400m |
Jakub Jasiński 4:27,22 |
Adrian Styrzyński 4:27,63 |
Wojciech Dunajewski 4:37,77 |
Wojciech Dunajewski 4:39,85 |
Adam Plutecki 4:42,58 |
Tomasz Buczkowski 4:49,94 |
Krzysztof Gawłowicz 5:04,25 |
Norbert Krömer 5:37,85 |
Lucjan Raczyński 6:19,30 |
Kolejność, w stylu zmiennym: